Имейл RSS Facebook
x Влез в clubschetovodstvo.bg

Влезте с помощта на социалната мрежа Login Facebook
Възстановяване на парола
Годишен финансов отчетДанъчно облагане и таксиДДСОтраслово счетоводствоСчетоводство

ПОДАВАНЕ НА ГДД ПО ЧЛ.92 ОТ ЗКПО

НЕ РЕГИСТРИРАНО ООД В ТЪРГОВСКИЯ РЕГИСТЪР ПОДАВА ЛИ ГОДИШНА ДЕКЛАРАЦИЯ ЗА НЕ АКТИВНОСТ В НАП?

1 отговор


на 27 Март. 2013
Нерегистрирано ООД в Търговският регистър не подава каквато и да е годишна данъчна декларация, непререгистрираното ООД също не подава, независимо че не може да се смята за заличено, съгласно § 5г., ал.4 от Закона за търговския регистър.
Гласувайте отговор 0 Оценявам този отговор 0 Не съм доволен от този отговор
Отговори
Абонирайте се БЕЗПЛАТНО за Newsletter clubschetovodstvo.bg

за да получавате най-новата информация и анализи по темите, които Ви интересуват!