Имейл RSS Facebook
x Влез в clubschetovodstvo.bg

Влезте с помощта на социалната мрежа Login Facebook
Възстановяване на парола
Годишен финансов отчетДанъчно облагане и таксиДДСОтраслово счетоводствоСчетоводство

Справка по чл.73

Здравейте! Искам да попитам следва ли да включваме в справката по чл.73, излатените дневни пари на командировано лице по трудов договор, които са до двукратния размер /40лв./. Трябва ли да се включи продажбата на дялове /продадени за 2500лв. и струващи 2500лв./ на единият съдружник на трето лице?
Добавена в   ЗДДФЛ Справка по чл.73

1 отговор


на 21 Март. 2013
1.Включват се като „пътни и квартирни пари, изплатени по правоотношения, които не са трудови, когато са за сметка на възложителя, КАКТО И дневни командировъчни пари, но не повече от двукратния им размер,определен за лицата по трудови правоотношения, които не се облагат с данък на основание чл. 13, ал. 1, т. 23 от ЗДДФЛ”
...

Пълният отговор може да намерите тук: http://www.danatsiitaksi.spetsializiranainformatsia.bg/?cs=0025
Гласувайте отговор 0 Оценявам този отговор 0 Не съм доволен от този отговор
Отговори
Абонирайте се БЕЗПЛАТНО за Newsletter clubschetovodstvo.bg

за да получавате най-новата информация и анализи по темите, които Ви интересуват!