Интересува ме получих те ли запитването с което се обърнах към вас или не ?
Защото след изпращането не се разбра дали е изпратено успешно или е изтекло времето поради дълга продължителност повреме на писането и описанието ?
Защото след изпращането не се разбра дали е изпратено успешно или е изтекло времето поради дълга продължителност повреме на писането и описанието ?









