Наш партньор, клиент от Германия, регистриран по ДДС в Германия ще направи авансово плащане във връзка с бъдещи ВОД за период от 1 година.Какви документи трябва да издаде българското дружество, което също е регистрирано по ДДС? Достатъчна ли е само проформа фактура? Ако партньорът ни поиска авансова фактура, кога и как ще намери отражение тази фактура в дневника по ДДС, при условие, че авансът ще се приспада частично в рамките на една година.









