Този сайт използва т.нар. бисквитки (Cookies), съгласно разпоредбите на Регламент (ЕС) 2016/679 на Европейския парламент и на Съвета, за да Ви осигури най-функционалното посещение на нашия сайт. "Бисквитките" ни помагат да подобряваме съдържанието на сайта, като Ви даваме персонализирано и много по-бързо онлайн изживяване. Те се използват само от нашия сайт и нашите доверени партньори. Кликнете ТУК за подробности относно правилата за "бисквитките".
Този сайт използва т.нар. бисквитки (Cookies), съгласно разпоредбите на Регламент (ЕС) 2016/679 на Европейския парламент и на Съвета, за да Ви осигури най-функционалното посещение на нашия сайт. "Бисквитките" ни помагат да подобряваме съдържанието на сайта, като Ви даваме персонализирано и много по-бързо онлайн изживяване. Те се използват само от нашия сайт и нашите доверени партньори. Кликнете ТУК за подробности относно правилата за "бисквитките". Съгласен съм
Имейл RSS Facebook
x Влез в clubschetovodstvo.bg

Годишен финансов отчетДанъчно облагане и таксиДДСОтраслово счетоводствоСчетоводство

Таня Петрова

Последна дейност в клуба на потребителя Таня Петрова

4 Въпроси

С КЕП НА ФЛ МОЖЕ ЛИ ДА СЕ ПОДАДЕ ГДД ЧЛ.92 т.5 от заявлението? Благодаря!... [прочетете повече]
Публикувана на 26 Март. 2018 в:
Моля за отговор:1, Какъв е ОД на майка в отпуск за отглеждане на малко дете до 2 год.възраст?- 420 лв 290 лв или...... [прочетете повече]
Публикувана на 22 Апр. 2013 в: Счетоводство
Моля за отговор:1, Какъв е ОД на майка в отпуск за отглеждане на малко дете до 2 год.възраст?- 420 лв 290 лв или...... [прочетете повече]
Публикувана на 22 Апр. 2013 в: Наредба № Н-8
Собственик на еоод .Осигурява се като СОЛ на 420 лв. мес.ОД. Дейността приключва на загуба. Казус: Следва ли да...... [прочетете повече]
Публикувана на 07 Апр. 2013 в: ЗДДФЛ гдд чл.92
Абонирайте се БЕЗПЛАТНО за Newsletter clubschetovodstvo.bg

за да получавате най-новата информация и анализи по темите, които Ви интересуват!

Да, искам информация за продуктите на РС Издателство и Бизнес консултации. Приемам личните ми данни да бъдат обработвани съгласно Регламент ЕС 2016/679