Този сайт използва т.нар. бисквитки (Cookies), съгласно разпоредбите на Регламент (ЕС) 2016/679 на Европейския парламент и на Съвета, за да Ви осигури най-функционалното посещение на нашия сайт. "Бисквитките" ни помагат да подобряваме съдържанието на сайта, като Ви даваме персонализирано и много по-бързо онлайн изживяване. Те се използват само от нашия сайт и нашите доверени партньори. Кликнете ТУК за подробности относно правилата за "бисквитките".
Този сайт използва т.нар. бисквитки (Cookies), съгласно разпоредбите на Регламент (ЕС) 2016/679 на Европейския парламент и на Съвета, за да Ви осигури най-функционалното посещение на нашия сайт. "Бисквитките" ни помагат да подобряваме съдържанието на сайта, като Ви даваме персонализирано и много по-бързо онлайн изживяване. Те се използват само от нашия сайт и нашите доверени партньори. Кликнете ТУК за подробности относно правилата за "бисквитките". Съгласен съм
Имейл RSS Facebook
x Влез в clubschetovodstvo.bg

Годишен финансов отчетДанъчно облагане и таксиДДСОтраслово счетоводствоСчетоводство

Antoaneta Atanasova

Последна дейност в клуба на потребителя Antoaneta Atanasova

5 Въпроси

ЕТ регистриран по ДДС има ли право да не ползва данъчен кредит по фактури, а да отчете ДДС-то като разход? Има...... [прочетете повече]
Публикувана на 21 Ян. 2014 в: ДДС
ЕТ сключва граждански договор с лице през м.Декември 2013г. Изплаща възнаграждението през януари 2014г. ЕТ-то...... [прочетете повече]
Публикувана на 19 Ян. 2014 в: ЗДДФЛ
Регистриран ЗП през третото тримесечие на 2013г получава плащане по Мярка 141 - Подпомагане на полупазарни...... [прочетете повече]
Публикувана на 10 Окт. 2013 в: ЗДДФЛ Субсидии ЗП и данъци
Как да осчетоводя сумата, удържана на основание чл.221, ал.2 от КТ от уволнен работник ?... [прочетете повече]
Публикувана на 26 Юли. 2013 в: Счетоводство
Грешка ли е ако в декларация по ДДС , с дължимо ДДС за внасяне в клетка 71 не е попълнено, че данъкът е внесен...... [прочетете повече]
Публикувана на 08 Юли. 2013 в: ДДС

1 отговори

Е - не става - К-т 501 "парични средства" е когато е разход!... [прочетете повече]
Публикувана на 19 Февр. 2014 в: Счетоводство
Абонирайте се БЕЗПЛАТНО за Newsletter clubschetovodstvo.bg

за да получавате най-новата информация и анализи по темите, които Ви интересуват!

Да, искам информация за продуктите на РС Издателство и Бизнес консултации. Приемам личните ми данни да бъдат обработвани съгласно Регламент ЕС 2016/679

Нашите експерти

Счетоводството е наука и изкуство! Над 28 години обслужваме с традиция и стил - Счетоводство и одит; Данъци и данъчна защита; Обработка на заплати; Бизнес консултиране; Правни услуги; Административни услуги. Счетоводна къща Дал Сиат АД